Úvod  /   /  Psí matrace Komfort

Psí matrace Komfort

Matrace pro pejsky 4dox jsou navrženy psímy terapeuty z pohledu fyziologie psa. Jsou unikátní v tom, že výplň je vyrobena z jednoho plátu speciální paměťové i nepaměťové pěny, která je používána pro lidské matrace. Tím pádem se pelíšek neproleží, nepropadá pod velkým pejskem a je dostatečně vysoký pro pohodlné vstávání, starších nebo nemocných pejsků. Velkou výhodou je také samostatný povlak, který můžete pohodlně sundat a vyprat v pračce.

Proč zrovna matrace od 4dox?

Pejskovi je nepřirozené se do pelíšku "propadnout". Pejsek rád leží na měkkém teplém místě, ale nerad vstává z "dolíku". Pelíšek Comfort vyrábíme ze dvou dílů. Samostatná matrace, která je individuálně čalouněná a samostatný povlak, který je otevíratelný do L, tedy po dlouhé i krátké straně. Matrace pelíšku je vyrobená ze zdravotních materiálů užívaných pro nejkvalitnější matrace pro lidi. Jedná se o tvrzený plát pěny, která si zachovává maximální měkkost, ale zároveň se nepropadá. Pelíšek se tedy nikdy neproleží a přizpůsobuje se dobře tělu pejska. Pevný povlak nabízíme v materiálu suede leather - což je imitace jelenice. Ideální materiál pro psí použití. Ponechává vlastnosti jelenice - tedy jemnost, oděruvzdornost a také textilie zajistí neomezené praní v pračce. Druhým materiálem, který na povlaky používáme, je softshell. Jedná se o materiál používaný na outdorové oblečení. Je oděruvzdorný, voděodpudivý, pratelný v pračce bez jakýchkoliv problémů. Pejci tyto pelíšky prostě milují !!!

Proč nakupovat u nás

Ušité na míru

U nás se dělají pouze kusovky, každý výrobek je originál. Buďte nároční! Vyberte barvy, rozměry i výšivku a ostatní je naše práce.

Zdraví především

Chcete, aby Váš pes neměl blokády zad nebo ztratil čich? Zvolte naše postroje, které jsou testovány psími terapeuty.

Vyrobeno s láskou

Každý vyráběný kus vezmeme do ruky pětkrát. Výroba není práce, ale náš život. A to milujeme !

Kamenná prodejna

Přijďte si prohlédnout vše, co vyrábíme. Přijďte pobejt ! Rádi poradíme a změříme pejska. Zborovská 16, Brno Žabovřesky